Havalimanı Transferi

 

Ulaşım seçeneklerinden birisi olan havayolu ulaşımı, hızlı ve güvenli seçeneklerin başında gelmektedir. Bu nedenle günümüzde uçakla seyahat etmek oldukça popüler bir hale gelmiştir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı da ülkemizdeki popüler havalimanları arasında yer almaktadır. Bu nedenle sizlere İzmir Havalimanı transferi hizmetleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Böylece transferi hizmetlerinin ayrıcalıklı dünyasıyla tanışabilirsiniz!

 

İzmir Havalimanı Hakkında

 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, 17 Kasım 1987 tarihinde açılan ve İzmir’de yer alan bir havalimanıdır. Şehir merkezine 14 kilometre uzaklıkta yer alan havalimanı, Gaziemir ve Menderes ilçelerinin sınırları içerisindedir. Türkiye’nin en işlek havalimanları arasında yer alan İzmir Havalimanı, kargo trafiği açısından da en işlek üçüncü havalimanıdır. İzmir Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım ise çeşitli yöntemler ile (İZBAN, metro, taksi, Havaş vb.) gerçekleştirilmektedir. Ancak en konforlu ve hızlı ulaşım, İzmir Havalimanı VIP transferi seçenekleri tarafından sunulmaktadır. Durak 35 Taksi olarak sizlere bu hizmetlerden bahsedelim.

 

Durak 35 Taksi Hizmetleri

 

Durak 35 Taksi olarak, Adnan Menderes Havalimanı transferi ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olmak isteriz. Toyota Corolla, Mercedes Benz, Peguot 301 ve Renault Logan gibi araç seçeneklerimiz sayesinde dilerseniz bireysel olarak dilerseniz grup halinde havalimanı transferi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

İzmir’e iş ya da seyahat amacıyla geliyorsanız, İzmir Havaalanı transferi hizmetleri sayesinde şoförlü araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak oldukça faydalıdır. Havalimanında sizleri karşılayan uzman personellerimiz, gideceğiniz yere kadar özel araçlarla sizleri taşımaktadır.

 

İzmir Havalimanı Konforlu Ulaşım Seçenekleri

 

Son model araçlarımız, düzenli olarak bakıma tabi tutulmaktadır. Ayrıca, sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla personellerimizi de düzenli olarak testlerden geçirmekteyiz. Bu sayede İzmir Havalimanı transferi hizmetlerinden hem konforlu hem de hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

 

İzmir Havalimanı transferi seçeneklerinden faydalanmak için web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. Sadece iletişim sayfasında yer alan herhangi bir numaraya tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sayede aklınıza takılan her türlü soruda bize mesaj atabilir ya da bizi arayabilirsiniz.

 

İzmir Havalimanı Transferi Fiyatları

 

İzmir Havalimanı transferi fiyatları, seçeceğiniz araç modeline ve rezervasyon süresine göre değişiklik göstermektedir. Günlük ya da daha uzun vadeli seçeceğiniz araçlarımız, sizlere özel fiyatlandırmaya tabi tutulmaktadır. Bu nedenle uzun süreli VIP transferi seçenekleri konusunda bizden destek alabilirsiniz.

 

İzmir Havalimanı taksi fiyatları, beğeninize göre ek seçeneklerle şekillendirilebilir. Özel koruma, ek şoför, GPS sistemi, çocuk ve bebek koltuğu gibi seçenekler, ek fiyatlara tabidir. Bu nedenle İzmir Havaalanı transferi seçenekleri konusunda bu gibi hususlar da fiyata -seçildiği taktirde- dahildir.

 

İzmir Havalimanı Transferi Hizmetinin Kapsamı

 

İzmir Havalimanı transferi hizmetleri;

 

  • İzmir Havalimanı Urla Transferi
  • İzmir Havalimanı Konak Transferi
  • İzmir Havalimanı Göztepe ve
  • İzmir Havalimanı Karşıyaka

 

lokasyonları başta olmak üzere, birçok bölgede aktif olarak sunulmaktadır. Durak 35 Taksi bünyesinde sunduğumuz bu hizmetlere ek olarak; belge taşıma, evrak taşıma, yolcu taşıma ve vale hizmetleri de sunulmaktadır.

 

İzmir Havalimanı Transferi Firmaları

 

Durak 35 Taksi, İzmir Havalimanı transferi hizmetleri sunan firmalar arasında yer almaktadır. VIP taksi hizmetleri sunduğumuz firmamızın en temel misyonu ise “kullanıcı memnuniyeti”dir. Bunun anlamı, şimdiye kadar aldığınız en iyi hizmeti size sunmak amacıyla rotamızı ileriye çevirdiğimiz gerçeğidir. Bu sayede sizlere, seyahatlerinizde ve özel günlerinizde benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Bu deneyimi ise, alanımızda uzman personellerimiz ve güçlü altyapımız sayesinde sağlıyoruz.

Hemen Ara : 0544 435 61 77